KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 15816200
nr 1581 6200
Blyerts
Oidentifierad konstnär. Hus. Signerad. Bildmått: 23x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Utrop:
500 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:11:48
Lis Husberg (f. 1920)